You are currently viewing Parsiyel Yük Nakliyatı

Parsiyel Yük Nakliyatı

En küçükten en büyüğe yüklerde sorunsuz hizmet.

Karayolu uluslararası taşıma lojistik hizmetlerde araç filomuz ile otomotiv, gıda, ilaç, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji ve kimya sektörü üzere olmak üzere komple / parsiyel ithalat ve ihracat karayolu lojistik hizmetler verilmektedir.

Araç filomuz ile güvenli hizmet verilmekte,  müşteri memnuniyetini en ön planda tutan   ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz karayolu taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Tüm taşınan yüklerde ölçüsüne bakılmaksızın parsiyel yükler taşınmaktadır.

Parsiyel Yük taşımacılığı nedir?

Lojistik sektörü günümüz çağına göre farklılık göstermektedir. Parsiyel kelime anlamıyla bütün olmayan, parça anlamına gelmektedir. Aynı güzergahta bulunan parça yüklerin aynı kamyon, kamyonet, tır, gemi veya trenler vasıtasıyla taşınmasına parsiyel yük taşımacılığı denilmektedir.

Bu tür yük taşımacılığında yüklenici firmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Taşınmasını istediğiniz eşyanın zararsız, yüklenildiği şekliyle istenilen noktaya taşınmasını 33 İstanbul Nakliyat-Taşımacılık olarak profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Geniş araç çözümlerimiz ve alanında uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Parsiyel Yük Taşımacılığın sağlamış olduğu avantajlar nelerdir?

  • Taşınmasını istemiş olduğunuz az miktardakiler eşyalarınız için komple araç kiralamanıza gerek yoktur.
  • Yük bekleme süresi azalacağından zaman tasarrufu sağlar.
  • Teslim tarihini belirleyebilirsiniz.
  • Nakliye maliyetleriniz en aza indirgenir.

Parsiyel Yük Taşımacılığı Nasıl Yapılır ?

  • Parsiyel yük taşımacılığı kara yolu ile yapılırsa aynı aracın paylaşılmasıyla parça başına ücret hesaplanarak yapılmaktadır.
  • Parça yük taşımacılığı genellikle şehirler arası eşyaların taşınmasında tercih edilmektedir.
  • Şehir içi yük taşımacılığı ile ilgili ekspres nakliye hizmetlerimizi +90 507 015 84 50 numaralı telefonu 7/24 saat arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bazı Hizmet Noktalarımız

Mersin Nakliye Hizmetleri: Mersin ilinden parça yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Tarsus Nakliye Hizmetleri: Tarsustan parça yüklerinizi alarak, istediğiniz zaman diliminde belirtmiş olduğunuz adrese profesyonelce ulaşımını sağlarız.

Türkiye’ nin her yerine araç ve taşıma çözümlerimiz ile nakliye hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yapmış olduğumuz nakliye hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

“Değer verdiğiniz tüm yüklerinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz”

Nakliyeciler Sitesi Akdeniz / MERSİN

Bir yanıt yazın