You are currently viewing Mersin Şehirlerarası Nakliyat Ambarı

Mersin Şehirlerarası Nakliyat Ambarı

Firmamız Mersin merkezinden ve ilçelerinden Mersin merkezi ve ilçelerine komple veya parça yüklerin taşımacılığını ve nakliyatını yapmaktadır. Ayrıca Mersin’den il ve ilçelere gidecek olan her türlü yükünüze uygun büyük veya küçük hacimli sahip nakliyat araçları (Dorse, Tır, Kırkayak, Onteker, 10 Teker, Kamyon, Isuzu, Transit, Kamyonet, Pikap, Panelvan, Transporter vs.) özel olarak yada gidiş dönüş yapacak şekilde üzeri açık veya kapalı kasa araçlar ile başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar ağır veya hafif yük nakliyeciliği firmamız tarafından organizasyonu sağlanmaktadır.

33 İstanbul Taşımacılık Firmamız Mersin bölgesinde nakliye firması olarak her vakit, en ideal, en süratli, kaliteli ve profesyonel çalışmalar yürütmek için her gün kendini geliştirmektedir. Büyümeyi başarabilmek kadar zor olan ve özen isteyen bir başka konuda nakliyat seyrini kontrol edebilmektir. Bu nitelikli ve dikkatli bir firma olmayı gerektirir.

Bizlere Mersinde bir telefon mesafesi uzağınızdasınız, bizleri arayarak nasıl bir araç gerektiği, ürün ağırlığı, ürün hacmi, ürünlerin nereden nereye gideceği, ürün boyutu, gidecek yerin mesafesine göre hesaplama yapılarak en ekonomik fiyatları alabilirsiniz.

MERSİN PARÇA YÜK TAŞIMASI YAPAN NAKLİYECİLERİ ARAYANLAR?

Tam bu-noktada en uygun Mersin nakliyat fiyatları ve araç desteği firmamızda;

Son yıllarda nakliye istekleri giderek artmaktadır. 33 İstanbul Taşımacılık Mersin nakliyat kadromuzla taşımanın amacına özel geliştirilmiş nakliye kamyonlarımız ile-siz bölge müşterilerimize bu hizmeti senelerdir veriyoruz.

Mersin ilinden diğer il ve ilçelere nakliyatçılık çalışmalarında saygın bir konuma erişen firmamız, hizmetlerini müşteri memnuniyeti merkezli problemsiz bir şekilde yerine getirmek için çaba sarfetmektedir. Bu gayretlerimiz çizgisinde müşterilerimiz bizler ile sık sık çalışmayı tercih etmektedir. Çünkü eksik olduğumuz yerleri belirleyip kendimizi geliştirip sizlere daha kaliteli taşımacılık hizmeti vermek amacıyla nakliyat esnasında sık-sık onlarla etkileşim durumunda oluruz. Taşıma zamanında yüklerin & eşyaların zarar görmemesi amacı ile gerekli önlemleri alarak bütün güvenlikleri sağlanmaktadır.

Nakliyesi yapılacak ürünleriniz & eşyalarınızın ne kadar kıymetli olduğunun farkında olan 33 İstanbul Taşımacılık nakliyat esnasında hesapta olmayan kazalardan yükünüzü koruma altına almaktadır.

Nakliyeciler Sitesi Akdeniz / MERSİN

Bir yanıt yazın