You are currently viewing Mersin Ambar Nakliyat

Mersin Ambar Nakliyat

33 İstanbul Taşımacılık olarak teknolojinin gelişmesi ile birlikte büyüyen müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak için taşımacılık ve depolama faaliyetlerine önem veriyoruz. Yurtiçi taşımacılığı da uzmanlık alanlarımız arasında yerini alıyor.

Lojistik sektöründe özellikle geniş bir dağıtım ağı söz konusu olduğunda, operasyonel çözümler oldukça önemlidir.

Mersinde bu sektörde büyük yüklerin ve geniş kütleler halindeki ürünlerin ithalatında ve ihracatında, yük sahiplerinin maliyet avantajına sahip olabilmeleri, ihtiyaçları olan dağıtımın isabetli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için operasyonel çözümler günden güne gelişmeye devam etmektedir.

Biz, 33 İstanbul Taşımacılık olarak, müşterilerimizin farklı transfer ihtiyaçlarına yanıt vermek konusunda alternatif yöntemler ve operasyon yönetimleri sunmayı hedefliyoruz.

Bu alanda sağladığımız hizmetlerden bir tanesi de parça eşya, ambar, parsiyel taşımacılıktır.​

Karayolu parsiyel taşımacılık servisinde, karayolu araçları ile gerçekleştirilen transferlerde, transfer aracının konteynerinde birden fazla yük sahibine ait yükün bulunması anlamına gelir.

Çeşitli nedenlerle transfer aracı olarak karayolu yöntemini tercih ettiğinizde maliyet avantajı elde edebiliyorsunuz. Karayolu parsiyel taşımacılık hizmetini dilerseniz farklı bir taşıma yöntemiyle birleştirerek, hızlı servis hizmeti de elde edebilirsiniz. Bir limana veya havaalanına transfer edilmiş olan ürünlerinizi dilerseniz karayolu parsiyel taşımacılıkla şehir içindeki veya şehirler arası bir lokasyona ulaştırabilir veya tersi rotayı kullanarak karayolu transferiyle ürünleri limana ya da havaalanına ulaştırabilirsiniz.

Nakliyeciler Sitesi Akdeniz / MERSİN

 

Bir yanıt yazın