You are currently viewing Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile şehirler arası taşımacılık hizmetini en güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır. Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesinde eklemiş siz değerli müşterilerimizin tüm taşınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla ihtiyaçlarınızı her zaman karşılayacak durumdalar.

Araçlarımızın tümü yük teminat sigortalı şekilde nakliye hizmetini en güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şehirlerarası ev eşyası taşıtmak için nakliyat firmamıza ulaştığınızda ilk etapta eşyalarınızın kapasitesine göre nakliye aracımız belirlenmektedir.

Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir.

Bizimle eşyalarınız her zaman yeni kalacak.

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı ev ve iş yeri değişiklikleri yapmak zorunda olabiliyor. Böyle durumlarda kişiler için en büyük sorun eşyaların taşınılacak adrese sorunsuz bir şekilde getirilmesidir. Çünkü ev ve iş yeri eşyaları taşınırken bu eşyalar üzerinde bir takım hasarlar meydana gelebilir. Ancak Mersin şehirler arası nakliyat firmaları arasından bizi tercih eden müşterilerimiz böyle bir durumla karşılaşmıyor.

Eşyalarınız Bizimle Güvenle Taşınıyor

Ev ve iş yerindeki eşyalarını Mersin’den başka bir şehre taşımak isteyen kişiler Mersinden şehirler arası nakliyat taşımacılık  firması olarak bizimle iletişime geçebilir. Eşyaların taşınma aşamasında asansör taşıyıcılığı yöntemini kullanarak eşyaların başına en ufak bir problem gelmeden eşyaları istenilen adrese ulaştırıyoruz. Eşya taşıma ekibimiz profesyonel kişiler olduğu için eşyaların bulunduğu ortamdan sökülmesi ve gideceği adreste tekrar monte edilmesi işlemleri ile de ekiplerimiz ilgileniyor. Bunun dışında eşyaların araca yerleştirilmesi ve araçla istenilen şehre ulaştırılması konusunda ekibimiz tam yetkilidir.

Eşyalarınızı Sigorta Kapsamında Taşınıyoruz

Firma olarak her çeşit eşyanızın bir şehirden başka bir şehre taşınması konularında hizmet veriyoruz. Bizleri Mersin şehirler arası nakliyat firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz taşınacak eşyalara sigorta yapmamızdır. Böylelikle değerli eşyalarınız taşınma esnasında değer kaybına uğramadan yeni adresine ulaştırılıyor. Özellikle değerli eşyalar, kırılabilir cam eşyalar, mobilyalar ve beyaz eşyalar üzerinde bu sigorta işlemini uyguluyoruz. Müşterilerimizin evinden veya iş yerlerinden aldığımız eşyaları aynı şekilde yeni adrese teslim ediyoruz.

Nakliyeciler Sitesi Akdeniz / MERSİN

Bir yanıt yazın