You are currently viewing Ofis Büro Taşımacılığı

Ofis Büro Taşımacılığı

Kurumsal bir şirketin hafta sonu mesai bitiminde başlanan Mersinde ofis-fabrika taşıma hizmetinin pazar günü taşıma işleminin bitmiş olması gerekir ki pazartesi sabahı müşterilerine hizmet verebilsin. 33 İstanbul nakliyat firmamız bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın ofis-büro-fabrika-banka gibi taşımacılık hizmetlerini zamanında taahhüt ettiği gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.

33 İstanbul Taşımacılık firmamızı ofis büro fabrika taşımacılığında tercih eden müşterilerimizin bir kısmına referans sayfamızdan bakabilirsiniz.

Mersin ve çevresindeki illerde Ofis, işyeri taşımacılığında ilk olarak nakliye uzmanımız taşınacak ofis büro malzemelerini yerinde tespit edip ön etüt çalışmasını yapıp fiyat tespitinde bulunur.

Ofis taşınma gününde nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü ayrı olarak ambalajlama, kolileme, paketleme işlemi başlar. Daha sonra sıra ile ofis büro eşyaları araca yüklenir. Taşınma sırasında nakliyat araçlarındaki ürünleriniz nakliyat sigortası güvencesindedir.

Yeni ofis hizmet binanıza gidildiğinde her birimin ofis büro malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur.

33 İstanbul Taşımacılık, nakliyat firmamızın ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.

Nakliyeciler Sitesi Akdeniz / MERSİN

Bir yanıt yazın