You are currently viewing Liman Ambar Nakliyat

Liman Ambar Nakliyat

Mersin limanlarından İthalat ve İhracatlarınız da konteyner taşımasında araç ve makinamız ile yüksek yoğunlukta mal çeken firmalara yüklerini boşaltmada nefes almaları için, liman a yakın mesafede olan depolama hizmeti vererek boşaltma zamanlarını kendilerinin ayarlaması için fırsat vermekteyiz.

Mersin merkezden tüm il  ve ilçelerine; Şehirler arası nakliyat, Şehirler arası Liman Ambar Nakliyatı, Evden eve nakliyat, Ambar, Parça Yük Taşıma, Ağır Nakliyat, Büyük ve küçük araç organizasyon hizmeti sunmakta olan 33 İstanbul Taşımacılık, Nakliyat’ın kaliteli ve ekonomik nakliyat hizmetlerinden faydalanmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Kuruluşundan bu güne kadar Mersin şehirler arası Liman Ambar Nakliyatı firmaları arasında en uygun, hızlı ve profesyonel taşımacılık hizmeti sunan, kararlı, yenilikçi ve atılımcı projelere imza atan 33 İstanbul Taşımacılık, Nakliyat Mersin bölgesinde yer alan ilçelerin tamamına nakliyat hizmeti vermektedir.

Referansımız olan siz müsterilerimize halen bu sektörde nakliyat hizmeti vermenin gurur ve kıvancı içerisindeyiz. Misyon ve vizyonumuz doğrultusunda, Giderek büyüyen global dünyada çağın ihtiyaç duyduğu yeniliklerle sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Şehirler Arası Taşımacılık Bizim İşimiz; Mersinden tüm il ve ilçelere yapılacak olan şehirler arası nakliyat işleriniz için bizleri 7/24 arayabilir, Hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

33 İstanbul Taşımacılık, Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat ambarı işleriniz için komple yük nakliyesi, parça yük nakliyesi, ev eşyası nakliyesi, parsiyel yük nakliyesi, parça ev eşyası nakliyesi, paletli malzeme nakliyesi, kolili malzeme nakliyesi, tablo, elektrik, jeneratör, inşaat malzemeleri ve özel şehirler arası nakliyat ve ambar hizmetleriniz için bir telefon kadar uzaklıktayız.

Nakliyeciler Sitesi Akdeniz / MERSİN

Bir yanıt yazın