You are currently viewing Ambar Nakliyatı

Ambar Nakliyatı

Mersin ambar firması ile Mersinden her il ve her ilçeye parça eşyalarınız güvenle taşıtabilirsiniz. 33 İstanbul Taşımacılık bölgemizde parça eşya nakliye hizmeti sunan ilk firmalardandır. Mersin Tarsuzta Merkezimiz ve Akdeniz nakliyeciler sitesi içerisinde hizmet vermekteyiz.

Ambar Hizmeti
Ayrı ayrı illere 1 yada 2 palet eşyanız gidecek. Ama parça parça ve farklı iller olduğu için tek bir araca doldurulamıyor eğer bir araca doldurulmak istense bile dolduracak kadar eşya olmadığı için eşyalar ile sorun oluyor. Ambalajlı bir ürün olmadığı için kargo firmaları da taşımıyor. Kargo firmaları taşısa bile yüksek maliyete denk geliyor.

Peki şimdi ne olacak?

İşte tam dara düştüğünüz bu sırada ambar nakliye hizmeti devreye girecek. Adresinizden alınan yükler birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir. Bu araçlar varış merkezlerinde dağıtım araçlarına aktarılarak alıcılara ulaştırılır. Fiyat olarak komple taşımacılığa göre biraz fazladır ama kargo firmalarının verdiği fiyatlara bakıldığı zaman ambar hizmeti makul fiyatlı gelmektedir. Ambar hizmeti de evden eve nakliyat kadar güvenli bir hizmettir. Evden eve taşımacılıkta uygulanan bütün imkanlar ambar hizmetinde de uygulanır. Ama evden eve nakliyattan tek farklı aracı tamamen doldurmak zorunda değilsiniz. Tek parça eşya içinde ambar hizmetini kullanabilirsiniz.

Ambar Nakliyesi

Ambar hizmeti ülkemizde neredeyse 50 yıllık bir geçmişe sahiptir. Her zaman aklınızı kurcalayan sorular olabilir. Bir ambar firması ile anlaştıktan sonra acaba ne zaman ulaşır, yola çıkmış mıdır, eşyalarım kaybolur mu gibi birçok soru aklınızı kurcalayabilir. Ama hiç merak etmeyin. Sizden alındığı andan itibaren eşyalarınız bizim güvencemiz altına girer. Eşyalarınız alındığı andan alıcıya teslim edilene kadar sigortalı bir şekilde taşınır. Oluşabilecek her türlü sorun bize aittir. Kaybolma, hasar görme, çizilme aklınıza gelebilecek her türlü sorun biz temin ediyoruz.

Ambar hizmeti için sürede aklınızda bir sorudur. Bu süre çıkış ve varış mesafesine göre değişmektedir. Bu sürede kilometrede göz önüne alınarak hesaplanır. Eşyaların teslim edileceği il yada ilçe, merkeze uzak yada yakın olma durumu, eşyaların gideceği ile iş yoğunluğu da önemli etkenler arasındadır. Haftalık dağıtım planı yapılır. Bu plan çerçevesinde teslimatlar gerçekleşir. Teslim süresini öğrenmek için yapmanız gereken bizden bilgi alırken eşyaların gideceği ile göre sorup öğrenebilirsiniz. Şuan il veya ilçe bilinmediği için net bir teslim süresi belirtmek zordur. Ama şunu söylebilirim ki en kısa sürede alıcıya teslim etmek bizim işimiz. Her konuda en önemlisi teslim süresi konusunda içiniz rahat olsun. İşinde uzman olan ve işini meslek edinmiş ekibimiz ile aradığınız güven ve huzuru bulmanız için buradayız. Müşteri memnuniyeti her zaman ilk hedefimizdir.

Bizde söz ağızdan bir kere çıkar. Söylediğimiz saatte gelip söylediğimiz saatte eşyalarınızı teslim ederiz.

Tüm gönderileriniz Mersin ambarımızda teslim alındıktan sonra sigortalanır.

Nitelikli ve alanında uzmanlaşmış ekibimiz tarafından  Ambara sevk edilmek için dikkatli ve titiz bir şekilde gönderilerinize zarar gelmeyecek şekilde araçlara yüklenir.

Tüm araçlarımız son modeldir ve taşıma süresince olası sarsıntılarda kolilere zarar gelmeyecek şekilde sarsıntıları minimum seviyeye düşürmektedir.

Gönderileriniz anlaşmaya bağlı olarak dilerseniz adrese teslim dilerseniz ambarımız dan kendiniz teslim alabilirsiniz.

Nakliyeciler Sitesi Akdeniz / MERSİN

Bir yanıt yazın